Евертън остана в битката за 7-ото място, което може да даде участие в Лига Европа, след като спечели с 2:0 срещу Бърнли в първи мач от 37-ия кръг на Висшата лига.
Бързи голове през първото полувреме осигуриха триумфа на Карамелите, които са 8-и с 53 точки, една по-малко от Уулвърхемптън.
Удар на Ричарлисон в 17-ата минута се отклони от крака на Бен Мий и това даде аванс на мърсисайдци, а само 3 минути след това Шеймъс Коулмън реализира с глава за 2:0.
Така Евертън завърши силно сезона у дома, където спечели 4 поредни мача, сред които бяха победи над Челси, Арсенал и Манчестър Юнайтед, като и в четирите си срещи отборът не допусна гол.
След мача мениджърът Марко Силва заяви, че се надява, Карамелите да се споразумеят за откупуването на Андре Гомес и Курт Зума, които сега са под наем в отбора, но се представиха много силно през сезона.








САЩ поставиха условие пред България за отпадането на визите
Кабинетът обсъжда увеличение на социалната пенсия и параметрите на бюджета
Ким Чен Ун обяви мащабно превъоръжаване: Северна Корея ще строи по два бойни кораба годишно
Шампионът по гимнастика Еди Пенев разкрива, че е гей
Две жени и мъж са намерени мъртви в общежитие в Угърчин
Сенатът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Мераб Двалишвили търси нов треньор по борба
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар