Бразилия разгроми с 5:0 Ел Салвадор в приятелски мач, игран на стадион "Фед Екс Фийлд" в Ландоувър, САЩ.

През всички 90 минути 5-кратният световен шампион имаше тотален превес на терена и се забавляваше. Над всички беше голямата звезда на "селесао" Неймар, който вкара един гол и подаде за още три, с което обра овациите.

Още в 4-ата минута най-скъпият футболист в историята откри резултата от дузпа. Наказателният удар беше отсъден за бутане в гръб срещу Ричарлисон.

Новата звезда на Евертън удвои преднината на Бразилия малко по-късно с прекрасен прехвърлящ удар. Така 21-годишният нападател откри головата сметка си с националната фланелка едва във втория мач.

След половин час игра резултатът стана класически. Неймар проби по левия фланг и намери Филипе Коутиньо. Халфът на Барселона с безпощаден удар от движение от пеналта не остави шансове на вратаря за 3:0!

5 минути след почивката отново Ричарлисон беше в центъра на вниманието, след като покачи на 4:0 с мощен изстрел в близкия ъгъл. Крайния резултат оформи Маркиньос след центриране на Неймар от корнер.