Вчера срещу Валядолид Реал Мадрид не успя да постигне победа и това със сигурност спря еуфорията след успеха на старта на кампанията срещу Селта.

Вестник „Марка“ обаче отчете нещо интересно в състава, а именно, че в атака отборът е бил във формация, която за последно е използвал преди 5 години.

Срещу Реал Сосиедад през 2014-а отборът също започна с Гарет Бейл, Карим Бензема и Хамес Родригес, като разликите от онзи състав сега бяха само 3, след като снощи Куртоа, Варан и Каземиро замениха Касияс, Пепе и Модрич.

Кристиано Роналдо получи почивка в онзи сблъсък, след като два дни преди това взе трофея за най-добър играч в Шампионската лига на галавечерта на УЕФА и Карло Анчелоти му даде почивка.

Тогава мачът започна добре за Белите, които дръпнаха с 2:0 до 11-ата минута, но Сосиедад успя да постигне знаменит обрат до 4:2 след 2 попадения на Сурутуса, голове на Иниго Мартинес и Вела, а и сега мачът завърши с разочарование за столичани.