Направилият своя дебют в мъжкия национален отбор - Иван Турицов даде даде своето мнение след поражението с 0:1 от Беларус в София.
"Доволни сме от показаното, бяхме по-добри, създадохме повече положения, доминирахме над отбора на Беларус. Това е контрола, може само да ни мотивира тази загуба. Може би имахме лош ден, не знам. Мисля, че тези пропуски ще ги реализираме в официалния мач."
"Естествено, че този мач днес беше полезен. Проведохме доста добра подготовка, ще показваме на терена какво можем. Заслужаваме феновете да дойдат за мача с Унгария, това е голям шанс. Ще бъде сладко да се класираме", заяви Турицов след двубоя.








Работодатели и синдикати се разединиха в оценките си за новия бюджет
Кървава равносметка: Протест на "Ангели на пътя" и масови проверки на мантинелите от държавата
Скандалът за Бюджет 2026: От обвинения за рекордни харчове до сравнения с Бърни Мадоф (ВИДЕО)
Експерт: Цените на винетките не са адекватни за състоянието на пътищата
Ромео Бекъм прави актьорския си дебют в гей спортна драма (СНИМКИ)
Калин Стоянов: Страната тъне в кризи, Демерджиев да излезе от TikTok
Държавата липсва в битката с катастрофите: Единствено брои загиналите и ранените
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големи шансове за огромен пробег
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар