Направилият своя дебют в мъжкия национален отбор - Иван Турицов даде даде своето мнение след поражението с 0:1 от Беларус в София.
"Доволни сме от показаното, бяхме по-добри, създадохме повече положения, доминирахме над отбора на Беларус. Това е контрола, може само да ни мотивира тази загуба. Може би имахме лош ден, не знам. Мисля, че тези пропуски ще ги реализираме в официалния мач."
"Естествено, че този мач днес беше полезен. Проведохме доста добра подготовка, ще показваме на терена какво можем. Заслужаваме феновете да дойдат за мача с Унгария, това е голям шанс. Ще бъде сладко да се класираме", заяви Турицов след двубоя.








12-годишно момиче падна в шахта в София, прието е в "Пирогов"
Данък за второ жилище: Справедливост или удар по средната класа?
Затварят улици в София заради честване на Деня на независимостта на САЩ
Бойци от 12 държави излизат на ринга за SENSHI 32 на 11 юли
Не головете, а розовите бутонки привлякоха погледите на Световното
Адът на Тракия: Децата отивали на турнир в Албена, на място е загинал и бащата на едното от тях
Ким Кардашиян с нова визия - боб и руса коса
Евродепутатът Емил Радев ще заведе дело: Лъжа е, че Невзоров и баща ми са съдружници
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Жоел Арате: Доволен съм, но ни чака още работа
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар