ЦСКА - Локомотив Пловдив, среща от 4 кръг на Първа лига, стадион "Българска армия", начало 20.00 часа.

Последните 10 срещи на ЦСКА във всички турнири: Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.

Последните 10 срещи на Локо Пловдив във всички турнири: Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.

В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ЦСКА София имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.

Срещата можете да гледате НА ЖИВО ТУК

Проследете мача на живо минута по минута в Gol.bg!

ЦСКА-София - Локомотив Пловдив 4:1

1:0 Тиаго Родригес 13

2:0 Малинов 27

3:0 Каранга 61

3:1 Бакалов 74

4:1 Манолев 81

ЦСКА-София: Черниаускас, Дюлгеров, Чорбаджийски, Бодуров, Недялков, Пинто, Тиаго, Манолев, Малинов, Меркадо, Каранга

Локомотив Пловдив: Пиргов, Крумов, Николов, Марков, Бедиме, Траянов, Серджио, Умарбаев, Кики, Марчев, Бакалов

Стадион: "Българска армия"
Съдия: Никола Попов

1' Начало на мача! Реферът Никола Попов дава първи съдийски сигнал

6' ЦСКА-София наложи домакински натиск, няколко опасни центрирания създадоха напрежение пред вратата на Локото, но засега Пиргов няма работа

11' Мощен далечен удар на Пинто профуча малко над напречната греда

13' ГООООЛЛЛЛЛ!!! ЦСКА-София открива резултата! Манолев проби отдясно и центрира от в наказателното поле, където Тиаго с брилянтен прехвърлящ удар прати неспасяемо топката в мрежата за 1:0

18' Първа по-опасна атака на пловдивчани - Пауло Серджо стреля от границата на пеналта, но след рикошет топката мина покрай вратата на Черниаускас

27' ГООООЛЛЛЛЛ!!! ЦСКА-София прави резултата 2:0! Силна контра на "червените" завърши с центриране отдясно на Меркадо за Манолев, който свали топката на Кристиян Малинов и халфът я закова под гредата

30' Шанс за Локото! Димов Бакалов стреля отдясно по диагонала с коварен фалцов удар, топката прелетя на сантиметри покрай далечната греда

33' Домакините свалиха темпото след втория гол и отстъпиха инициативата на съперника

35' Пловдивчани пак се разминаха с гола! "Червената" защита увисна при центриране на Пламен Николов, но Димо Бакалов стреля встрани от вратата

38' Опасен диагонален шут на Каранга профуча над вратата

45'+2' Претенции за дузпа от Локото, след като Дюлгеров блъсна Бакалов в наказателното поле, но реферът Никола Попов даде жълт картон за нападателя на гостите заради реплики

45'+2' Край на първото полувреме. ЦСКА-София доминираше през по-голямата част от мача до момента и заслужено води 2:0 с голове на Тиаго и Малинов

46' Начало на второто полувреме

48' Локо Пловдив се опитва да задържи по-дълго топката в половината на противника, но без никакъв резултат

51' Халфът на ЦСКА-София Рубен Пинто провали добра атака със сватбарски шут от около 25 метра

57' ЦСКА-София държи мача под контрол и дебне за трети гол, с който да убие интригата

61' ГООООЛЛЛЛЛ!!! ЦСКА-София довършва съперника с трети гол! "Червените" издебнаха съперника с бърза контра, при която Тиаго изведе Каранга сам срещу вратаря и бразилският голаджия елегантно прехвърли Пиргов за 3:0

74' ГООООЛЛЛЛЛ!!! Локо Пловдив връща един гол на "Армията". Бедиме центрира отляво за оставения без пазач Бакалов, който с глава простреля Черниаускас

78' ГООООЛЛЛЛЛ!!! ЦСКА-София бележи четвърто попадение. Меркадо проби отляво и центрира остро по земя на метри пред вратата, където Станислав Манолев хладнокръвно вкара първия си гол за сезона с червената фланелка

90+2 Край на мача - ЦСКА-София разби Локомотив Пловдив с 4:1 и се върна в челните места на Първа лига