Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал призна, че отборът му е имал доста голям късмет, за да достигне до успеха с 2:1 при визитата на Саутхямптън.
Холандецът джентълменски похвали домакините и смело обяви истината, че този път не неговият отбор бе по-добрият на терена и това бе противника.
Ван Перси се превърна в герой за гостите и с двата си гола им донесе измъчения успех.
"През първото полувреме много лесно губехме топката, тъй като просто нямахме добра позиционна игра", обяви холандецът на пресконференцията след мача.
"Единствените положения, които домакините създадоха, бяха в моментите, в които губехме топката, а това не е никак добре".
"Имахме нужда да владеем повече топката и казах това на момчетата, на полувремето".
"Мисля, че второто полувреме бе по-добро за нас, но Саутхямптън игра по-добре цялостно".
"Първият ни гол бе подарък от домакините, а второто попадение, което вкарахме, бе лесно реализирано от нас, благодарение на противниковия вратар. В крайна сметка сме много щастливи от тази победа".
"Лошото е, че не видях увереността в момчетата, която видях по време на тренировките тази седмица. Тренирахме много добре през цялата седмица, но не видях нищо от това в деня на мача".
"Извадихме късмет в този мач, тъй като домакините може би бяха по-добрият отбор на терена. Но аз мисля, че това, че спечелихме по този начин, е добър сигнал за отбора", завърши той.








От детските уроци до сцената: Димитър Атанасов, Христо Младенов и Анима разказват за пътя си в музиката
Йотова поздрави Тръмп по случай 250 години от независимостта на САЩ
Експеримент на Bulgaria ON AIR: Как AI помага на водещите на "България сутрин"
Алтернативата на пластмасата е на добра цена, безвредна е за здравето и щади природата
Алтернативата на пластмасата е безвредна за здравето
Карадимов: 400% ръст на сигналите в КЗК за една година
От ДБ се разкайват, че подкрепили Атанасова за конституционен съдия
Медицинският Mercedes C 32 AMG отбелязва юбилей
Ferrari 550 с атмосферен V12 се завръща в нов вариант
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Tesla с 25% ръст на продажбите най-вече заради Европа
Гриша Ганчев заплаши Станка Златева със съд
Посрещнаха с хляб и сол медалистите ни в джудото
Джордан Бъроуз дебютира в RAF срещу Шон Брейди
Уилям Скъл се завърна на победния път с успех в Германия
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар09:38 | 9 дек 2014 г.
09:20 | 9 дек 2014 г.
09:15 | 9 дек 2014 г.
09:04 | 9 дек 2014 г.
Напиши коментар