Решението на Ерик тен Хаг да замени Давид де Хеа с Андре Онана беше поставено под въпрос след многото грешки на камерунеца откакто пристига на "Олд Трафорд".
Онана дойде в клуба за близо 50 милиона паунда от Интер и при загубата с 2:3 от Галатасарай през седмицата направи нов неубедителен мач.
Мениджърът Ерик тен Хаг заяви, че ще проведе разговор със стража след поредното му кошмарно представяне, а бившият играч на "червените дяволи" Лий Шарп постави под въпрос кадровата политика на "Олд Трафорд".
"Знам, че Де Хеа понесе много критики за някои от грешките, които правеше, но също така до миналия сезон беше Играч на годината и №1 според привържениците цели три пъти. Истината е, че той беше невероятен вратар. Мисля, че начинът, по който доведоха Онана и изхвърлиха Давид, беше малко аматьорски", каза той пред AGamble.com.
"Мисля, че решението буди съмнение у доста хора и е нормално, когато бъде взет заместник, който прави повече грешки от освободения. В такъв момент трябва да се запитаме дали екипът по подбора на кадри взима правилните решения. В момента това изглежда доста съмнително", допълни бившият футболист, цитиран от webcafe.bg.
Колебанията на Онана допринесоха за това Манчестър Юнайтед да прави най-лошия си старт на сезон във Висшата лига от 34 години насам. "Червените дяволи" имат съществен проблем и в Шампионската лига, след като загубиха първите си два мача в групата, допускайки седем гола.








Първи протест срещу кабинета "Радев": "Оставка" (СНИМКИ)
"Тук не е Москва": Стотици граждани искат оставката на кабинета "Радев"
Пламен Донев: Данъчните оценки трябва да се доближат до пазарните цени
Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ
Абровски: 170 млн. евро компенсации ще получат земеделците заради войната в Иран
БАБХ спря близо 5 тона храни при проверки в страната
Велев: Държавата дава заплати независимо от качеството и количеството на труда
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар16:18 | 24 апр 2024 г.
08:50 | 7 окт 2023 г.
20:25 | 6 окт 2023 г.
01:35 | 6 окт 2023 г.
01:10 | 6 окт 2023 г.
01:08 | 6 окт 2023 г.
22:41 | 5 окт 2023 г.
20:56 | 5 окт 2023 г.
19:45 | 5 окт 2023 г.
19:28 | 5 окт 2023 г.
Напиши коментар