Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че неговият отбор не трябва да бъде съжаляван и че е отпаднал заслужено от Челси за ФА Къп снощи.
Безапелационният лидер във Висшата лига започна да се клати сериозно, тъй като записа второ поредно поражение, след като преди дни допусна първата си загуба във Висшата лига този сезон при шокиращото 0:3 от борещия се за оцеляване Уотфорд.
"Наистина бих се радвал, ако спрете да споменавате за загубата ни от Уотфорд. Снощи заслужавахме да загубим, защото Челси вкара два пъти, а ние допуснахме големи грешки и при двете им попадения", коментира Клопо.
"След това мачът напълно отворен. Ние имахме три или четири поредни удара един след друг през първото полувреме и Садио Мане беше близо до вкарването. Направихме промени заради интензитета на мача. Имахме нужда от свежест. Момчетата реагираха добре и ми хареса, но вторият гол е проблем."
"В същото време Челси се защитаваше добре физически. Трябва да сме готови за тези моменти, защото преди гола Адриан направи страхотно спасяване. На моменти Челси страдаше. Голяма част от мача ми хареса, но сме наясно, че трябва да се подобрим."
"Не става дума за съдба или за това, че не се получава тук и там. В основата на всичко сме ние самите и сега трябва да поемем в правилната посока. Това не бяха най-добрите три седмици за нас, но сега имаме шанса да направим най-добрите три седмици от сезона си. Това е планът ни."
"Изобщо не мислим за Атлетико Мадрид, а само за Борнемут. Те се борят много добре и се справиха прекрасно срещу Челси. Няма нужда да ни съжалявате в момента. Ние пак ще печелим мачове. И това е нещо, което искаме да направим отново още в събота", допълни Клоп.








Рецепта за картофена салата с репички и майонезен дресинг
Разследват смъртта на 22-годишна българка в Турция
Спасиха дете от Бургас на една годинка, заклещено в заседнал асансьор
Зарков: Йотова би била наш естествен кандидат за президент
Лесни начини да направите смутито си по-полезно
"Чудовища в човешки кожи": неуспешният преврат, който все още разделя Турция
10 идеи как да освежим бюджетно балкона
Екстрите, които струват повече от чисто ново Ferrari
Subaru изтегля 540 000 автомобила заради... сгрешен етикет
Ето го и най-новия SUV на Volkswagen
Хиперколата на BYD ще атакува 500 км/ч през ноември
Шамил Мамедов с титла на рейтинговия турнир
Шамил Мамедов стигна финал на рейтинговия турнир в Унгария
Генералният секретар на European Boxing: Имаме огромно доверие на България
Ботевград е домакин на лагера на националите по таекуондо
Все повече деца търсят помощ за общуване, депресия и тревожност
Д-р Георги Георгиев: Пациентите ми обикновено съжаляват, че не са дошли по-рано
Биомаркерите – важни показатели в диагнозата и проследяването на редица заболявания
СЗО: Почти 40% от случаите на рак са предотвратими
Коментари
Напиши коментар07:59 | 4 мар 2020 г.
07:45 | 4 мар 2020 г.
07:40 | 4 мар 2020 г.
Напиши коментар