Селекционерът на Германия Йоахим Льов е взел решение да остане на поста си след фиаското на Мондиал 2018 в Русия, твърдят изданията "Билд", "Щерн" и "Шпорт Билд".
Специалистът е поискал време за размисъл и очевидно след петте дни насаме със себе си е взел решение да продължи да води Маншафта.
Както е известно, Льов стана първият германския селекционер, под чието ръководство Бундестима отпада още в групите на световни финали, при това в ролята на действащ шампион.
В средата на месец май Йоги преподписа своя договор до 2022 година, получавайки гаранции за поста си и при провал в Русия.
Поражението с 0:2 от Южна Корея в третия мач от груповата фаза означаваше, че Германия е третият пореден световен шампион, който отпада още на този етап от надпреварата.








Рецепта за тиквички с чесън и копър на тиган
Какво не знаем за траките и старите българи?
Моторист загина в Русе
Как да се предпазите от кърлежи това лято?
Ямал: Мечтал съм да бъда на Световното, последният турнир гледах от класната стая
Германия започва масова депортация на афганистанци
30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейна Уайт за оплакванията на Алекс Перейра: Той не е човек, който търси оправдания
Джъстин Гейджи: Не мисля за отказване, а Топурия няма да получи незабавен реванш
Виктор Скерлев с бронз от Големия шлем в Монголия
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментар07:06 | 4 юли 2018 г.
15:25 | 3 юли 2018 г.
13:49 | 3 юли 2018 г.
Напиши коментар