Отборите на Каляри и Лече завършиха 1:1 в ранния мач от неделната програма на 35-ия кръг на италианската Серия "А".

За пропуснатата победа повече могат да съжаляват домакините, които водеха почти до сами край на редовното време. Те обаче играха цяло второ полувреме с човек по-малко заради червен картон на Джанлука Гаетано.

Каляри започна по-добре мача и в 16-ата минута гол на Алесандро Дейола бе отменен заради игра с ръка. Сардинци все пак откриха в 24-тата минута, когато точен бе централният защитник Джери Мина.

Ситуацията на терена се измени минута преди почивката, когато Гаетано видя червения цвят заради груб фаул. С човек в повече Лече притисна съперника си през втората част и в 84-тата минута Никола Кърстович оформи крайното 1:1.

С равенството Каляри събра 33 пункта, като заема 14-о място. Лече е на 13-а позиция с 37 точки.