Гол на Марио Балотели не стигна на Бреша за ключова победа при гостуването на Парма, след като попадение в добавеното време спаси точката за пармалатите в мач от Серия А.

Бившият италиански национал Балотели откри резултата в полза на застрашения от изпадане Бреша в 72-а минута, но в добавеното време Алберто Граси изравни за крайното 1:1.

Равенството запази статуквото за двата отбора в таблицата - Бреша е в зоната на изпадащите - 18-о място с 14 точки, а Парма остава на седмо място с 25 точки.

Болоня се изкачи на осма позиция след победа с 3:2 при гостуването на Лече. Отборът на Синиша Михайлович доминираше през целия мач и поведе с 3:0 с два гола на Рикардо Орсолини и един на Роберто Сориано.

Лече създаде интрига в края, като върна два гола в последните пет минути чрез Бубакар и Диего Фариас, но в крайна сметка Болоня заслужено си тръгна с трите точки от Лече.