ЦСКА - Левски, среща от Първа лига на България, стадион "Васил Левски", начало 13.00 часа.

Последните 10 срещи на ЦСКА във всички турнири: Общо 5 победи и 5 равенства. От тях 2 победи и 4 равенства в последните 6 домакинства.

Последните 10 срещи на Левски във всички турнири: Общо 7 победи и 3 равенства. От тях 3 победи в последните 3 гостувания.

В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.

Срещата можете да гледате НА ЖИВО ТУК

ЦСКА - Левски 0:0

1' - Начало на мача.

2' - Наводненият терен видимо затруднява футболистите да двата отбора.

5' - Първа опасност. Обертан шутира към вратата от границата на наказателното поле, топката обаче мина покрай лявата греда.

10' - Несигурна намеса на Черниаускас можеше да доведе до попадение на "сините", но реферът даде сигнал за нарушение на Обертан.

16' - Тежки минути на "Васил Левски". Лошите атмосферни условия затрудняват футболистите все повече и повече.

18' - Прохазка центрира, Яблонски дебнеше в наказателното поле, но Черниаускас стигна пръв до топката и боксира

24' - Шанс за ЦСКА! Върната топка към Митрев се спря в една от локвите на терена. Tиаго Родригес бе на косъм да я достигне, но стражът на Левски се намеси решително в последния момент.

28' - Каранга се извиси над всички след центриране от корнер, но така и не насочи топката към очертанията на вратата на Левски.

34' - Жълт картон за Ейолфсон за грубо нарушение срещу Каранга на метри от границите на пеналтерията.

36' - Нашименто центрира от ъглов удар, а въздушното единоборство традиционно бе спечелено от Яблонски. Чехът обаче стреля неточно с глава.

38' - Отново опасен изстрел с глава на Каранга след центриране от корнер. Топката обаче минава на сантиметри от дясната греда.

41' - Жълт картон за Станислав Манолев. Футболистът игра грубо срещу Паулиньо.

43' - Шанс за Левски! Станислав Костов излезе очи в очи с Черниаускас, но изстрелът на нападателя бе от прекалено малък ъгъл и топката бе избита в ъглов удар.

Край на първото полувреме.

46' - Начало на втората част. Делио Роси прави първа промяна в състава. На мястото на Станислав Костов в игра влиза Сежиу Буш.

48' - Темпото на игра продължава да е все така бавно, а единоборствата в средата на терена преобладават.

55' - Жълт картон за Иван Горанов. Защитникът прекъсна перспективна атака.

56' - Яблонски поваля Енрике и също получава картон.

57' - Опасен удар на Тиаго Родригес от пряк свободен удар, но топката минава над вратата на Митрев.

59' - Малинов също е оцветен в жълто за нарушение срещу Нашименто.

60' - Играта значително се накъса, а Кирил Десподов също получава жълт картон.

62' - Каранга мина на слалом през няколко футболисти на Левски, но накрая бе повален на няколко метра от наказателното поле.

66' - Кристиан Малинов се опита да нанесе здрава тупалка към вратата, но поредната локва на терена попречи на футболиста да насочи добре топката и тя излиза в аут.

67' - Бодуров получи жълт картон, след като повали Паулиньо на границата на наказателното поле.

70' - Грешка на Яблонски позволи на ЦСКА да се окаже с в атака с трима срещу двама футболисти на "сините". Локвите обаче забавят действията на "червените".

76' - Енрике напуска терена, Едвин Джеси влиза на негово място.

78 - Пинто е заменен от Бланко в състава на ЦСКА

84 - ГОООЛ! След едно центриране на Тоаго, топката премина през куп играчи и Каранга успя да я засече във вратата от далечната греда

90 - Левски се опитва да стигне до изравнителен гол, но тежкият терен не позволява на тима да направи хубава атака