Дания победи Уелс с 2:1 като гост и си гарантира първото място в група 4 на дивизия "В" в турнира на УЕФА Лига на нациите, а с това и промоция за елита за следващото издание на надпреварата.

Николай Йоргенсен откри за гостите в Кардиф след като беше изведен в чиста позиция от Юсуф Поулсен три минути преди почивката.

В 88-ата минута Мартин Брайтуейт удвои с прецизен удар от наказателното поле, а в ответната атака Гарет Бейл намали отблизо след асистенция на Ашли Уилямс, но това не беше достатъчно за уелсците, които завършат на второ място в групата.

В група1 Словакия постигна първи успех, след като разгроми Украйна с 4:1 в Търнава.

Алберт Руснак откри резултата още в шестата минута, а след това асистира за попаденията на Адам Зреляк и на Роберт Мак. Юрай Куцка също се разписа за домакините.

За украинците, които вече си бяха осигурили първото място в групата, почетния гол вкара Еухен Коноплянка в началото на второто полувреме за 1:2.