Треньорът на Царско село Никола Спасов сподели след загубата от ЦСКА (0:3), че след първото попадение във вратата на Иван Чворович отборът му не е показал увереност, че може да обърне резултата.

"Получихме бързо един гол и всичко свърши. Футболистите не вярваха, че можем да направим нещо. Поне отвън така изглеждаше. Падна им мотивацията.

Тотално разочарован съм след това представяне през второто полувреме. ЦСКА не бяха толкова непреодолими, колкото показва резултатът.

На полувремето говорехме, че трябва да продължаваме така и да бъдем агресивни. Получихме бързо първи гол, след което се опитах по някакъв начин да разнообразя играта в нашия отбор.

Получихме втори и трети гол. Ще продължим да се готвим и да ставаме по-добри. Позитиви имаше. Играхме спокойно, държахме топката, но това беше.

Не мога да си обясня как допуснахме първия гол. Липса на концентрация, увереност и тактическа дисциплина в дадените моменти", каза Спасов.