Здравейте, уважаеми читатели на Gol.bg! Валери Божинов е доказан голов хищник и ви предлагаме едни от най-култовите му изказвания. Приятно забавление! :)
"Вече пораснах и съм много по-мъдър"
"Дойде време, станах мъж"
"Не го крия, че в последните три години животът ми се преобърна на 360 градуса".
"Не мога да си "сваля гащите" и за това вкарах на Левски"
"Аз съм играч за големи отбори, искам отново да играя в националния отбор"
"Не бих играл в ЦСКА, защото обичам Левски"
"Ако искаш да играеш на високо ниво, трябва да си мъжкар на терена, а не с някакви дивотии"
"Целите са ми високи и тези цели не се постигат само със скръстени ръце и скръстени крака.
"Повече се мисли, повече се размишлява. Накратко - по-зрял съм вече. За 15 г. в Италия научих много, израснах като мъж, а и манталитетът ми е малко италиански. Така съзрях и станах голям."
"Класата е вечна! Имам всички качества за един футболист"
"Враца е като Ню Йорк"
"Искам да върна това, което аз знам, че мога"
"Ще бъде Божие наказание, ако ме няма във футбола"
"Аз съм принца на Дубай".
"Имах талант да играя в Реал Мадрид, но и сега ставам за Милан"
"Валери е жив! Всички се чудят как си намирам само хубави отбори"
"Не играя за пари!"
„Трепни, трепни, треперете-е-е-е".
„Малко коте, секс има ли?"
"Човек само когато знае к'во му е, само аз си знам к'во ми е" - коментар пред медии относно това колко му е тежко, че не е в националния отбор по футбол.
„Аз не харесвам да идвам отзад, защото отзад е отзад. Имам нужда да мисля в отпред"
"Звънях на един човек, който има един сайт. Няма да говоря. И му викам.... Има сигурно 10 новини, има пет новини за мене. И му звъня, викам, човек, добре, викам, какво трябва да направя, викам, за да спреш, викам, независимо дали е, викам, то е само негативно, викам. Айде, аз, не ме интересува, викам, ти само негативни неща пишеш. Викам, нещо трябва да направя ли? Викам, кажи!" - за интереса към него отстрана на жълтите медии в интервю по NOVA.
"Да треперят Тони Найка, Иконата, Асенчо Таксито, Влади Гаджев, всички да треперят. ТРЕПНИИИИ! Тони Найкаааа, Трепнииии, ТРЕПЕРИИИИ..."
"Имаме трима топ футболисти, нали така? Христо Стоичков, легенда и икона, абсолютен №1, след това е Митко Бербатов, и после съм аз. Това сме в България - Стоичков, Бербо и Божинов.
"Честно да си призная, съжалявам, че не съм се родил в Сърбия. Толкова съм отвратен от българите. Ние идваме в Сърбия и хората ни носят на ръце. Не ни дават да плащаме сметките в ресторантите и кафетата. А у нас! Болно и жално ми е, че са такива българите."
"България си обичам аз. Дори, мисля, че само един футболист може би има татуирано българското знаме..."
"За мен т`ва е жената на моите мечти. Преди два дена й казах: "Ако не си ми дъщеря, бих се оженил за тебе, бих те чакал" и тя ми отговори: "Aма аз съм дете". "Да, знам, че си дете, ти си моя дъщеря."
"Аз съм Генерал Божигол!"
"Аз съм Генерал, президент...Божигол!"
"Аз съм император!"
"Аз съм Шогун БожиГол!"








Космическият белег на близо 4 млрд. години: Учени изровиха най-стария кратер на Земята
От "Златната игла" до Кан: Пътят на Ивет Бианки в света на висшата мода
Гълъб Донев: Бюджетът за 2026 година е такъв, защото реалността го налага
Границите на издръжливостта: Калайджиев за подготовката за 1021 излитания и кацания за 14 часа
ГЕРБ разочаровани от бюджета на ПБ, очаквали да е по-амбициозен
Хотелиери пищят: Толкова зле не е било досега
Офталмолог: Силното слънце уврежда и очите
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Джон Джоунс загатна за завръщане: Движа се така, сякаш никога не съм си тръгвал
Иън Гари обясни защо подписа с Еди Хърн: Искам повече хора да знаят кой съм
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар17:14 | 5 май 2023 г.
13:46 | 1 апр 2020 г.
11:50 | 1 апр 2020 г.
09:23 | 26 дек 2018 г.
18:52 | 25 дек 2018 г.
19:05 | 24 дек 2018 г.
18:52 | 24 дек 2018 г.
17:13 | 24 дек 2018 г.
Напиши коментар