Селекционерът на италианския национален отбор Роберто Манчини е ядосан, след като отборът му не спечели квалификационната среща за Мондиал 2022 с Швейцария (0:0). Двата отбора са в Група С, където е и България.

"Има моменти, в които топката просто не влиза. Пак ще кажа - имахме твърде много голови положения, за да не спечелим този мач. Не става дума за дузпата, в други ситуации трябваше да бъдем по-решителни, по-ефективни, по-прецизни.

Точно както и срещу България, това беше мач, който трябваше да спечелим, предвид създадените от нас голови положения. През второто полувреме ни беше по-трудно, но създадохме положения, както през първата, така и през втората част, което означава, че отборът действително е играл добър футбол.

Момчетата са уморени, така че със сигурност ще има някои промени. Това беше пропусната възможност, точно както бе и в четвъртък. Съвсем същото", каза цитираният от "Труд" Манчини на пресконференцията след срещата.