Родната звезда в бокса Кубрат Пулев сподели, че мачът му с Райдел Букър в края на седмицата е най-важният в неговата кариера. Букър се завръща в тежка категория на професионалния бокс след 12-годишен престой в затвора за трафик на наркотици.
"Всеки ме пита колко важен е този мач срещу Райдел Букър. Знаете ли, това е най-важната битка в кариерата ми. Само победа ще съхрани жива мечтата ми за световната титла, а аз мечтая още от дете да стана световен шампион", коментира Кубрат Пулев пред bTV от Лас Вегас.
Евентуално поражение ще отнеме на Пулев незабавно статута му на официален претендент за пояса на Международната боксова федерация (IBF) и той ще се прости с шансовете през пролетта на следващата година да се изправи срещу победителя от реванша между Антъни Джошуа и настоящия шампион на планетата Анди Руис.
"Залагам всичко в мача срещу Букър. Това е цялата ми кариера. Не съм се отпускал нито за миг. Не съм се лигавил, не съм бушувал, тренирал съм сериозно и отговорно и съм изцяло концентриран за предстоящия двубой. Нищо друго не ме интересува в момента. От три месеца се готвя за този мач – първо в Германия, после в Испания, а след това и тук, в Америка", каза още Кобрата.








Мъж е арестуван след сигнал за сексуално насилие над 9-годишната му дъщеря в Благоевград
Възстановяват пистата на летището в Стара Загора, ще развиват и индустриалната зона
Песков: Русия е отворена за мир, но Украйна забавя процеса
Йотова поиска по-лесен достъп на български храни и стоки до пазара в Китай
Сръбският патриарх нарече част от вярващите, които отиват при него, дебили ВИДЕО
Папа Лъв XIV: Оръжията никога не могат да доведат до истински и траен мир
Манолов: Не вярвам, че търговските вериги изведнъж са станали благотворителни дружества
България посреща повече туристи от Полша
В Индия пускат мотоциклети на алкохол
iPhone колата вече е реалност, но не от Apple
GM създаде умни въздушни възглавници
Renault подготвя мащабна промяна на гамата си
Атанас Божилов е готов за следващото предизвикателство
Отличен уикенд за българските таекуондисти на Grand Prix Roma и President’s Cup Europe 2026
Антъни Джошуа: Агит Кабайел има потенциал да властва в тежката категория
България завърши с медал участието си на турнира по таекуондо в Нюрнберг
Доц. д-р Владимир Наков: Има стремеж на интегриране на психичното здраве в цялостното здравеопазване
Болести на перикарда при пациенти с онкологично заболяване
ВМА първа в България с иновативна технология за повишаване безопасността на кръвните продукти
Как да се справим със запушения детски нос?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар