Халфът на Манчестър Сити Давид Силва сподели, че иска да сложи край на състезателната си кариера в родния си клуб Лас Палмас. Тимът изпадна от Ла Лига през миналия сезон и сега се подвизава в Сегунда Дивисион.
"Остават ми още две години от настоящия договор с екипа на Манчестър Сити. След това не знам какво ще се случи, зависи как се чувствам физически и психически, но винаги съм искал да приключа кариерата си в Лас Палмас.
Първо ще изиграя следващите два сезона в Англия, а след това ще вземе решение къде да продължа футболната си кариера", каза Силва.
Испанецът се присъедини към редиците на "гражданите" през 2010 година от Валенсия, а преди това изкара сезони под наем в Ейбар и Селта. Халфът има изиграни 349 мача с небесносинята фланелка, в които триумфира три пъти с титлата на английската Висша лига.








Президентските избори: Възможна ли е обща дясна кандидатура и какви са политическите тактики
Шойгу: Мрежата от военни биологични лаборатории на САЩ се разширява по целия свят
Нападения в района на Плиска, живеещите в района готвят граждански протест
Ето кой е младият мъж, бутнат от "Лъвов мост" след спор за пари
Вижте къде в София ще спрат водата на 24 юни, сряда
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Спирачките с течност отиват в историята
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
Терънс Крaуфорд разкри най-голямата си слабост извън ринга
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар