Новият треньор на Лудогорец Станислав Генчев не скри радостта си след класирането на разградчани в групите на Лига Европа.

“Потреперихме, но успяхме. Доволни сме, защото в крайна сметка това, което искахме, го постигнахме. Предпочетохме да изберем по-опитни футболисти, които имат нужното самочувствие за подобни мачове.

Ако не бяхме допуснали тези грешки през втората част, противникът нямаше как да стигне до гол. Може би, след като поведохме с 2:0, се получи едно отпускане.

Доста говорихме по тази тема на полувремето, но с психиката на футболистите е така. Допуснахме нелепи голове. Без тях спокойно можехме да вкараме 3-4 гола.

Доволен съм все пак, защото всичко е хубаво, когато завърши хубаво. Може би, ако бяхме победили с изразителен резултат, нямаше да е толкова сладък успехът”, каза Генчев.