Левски официално спечели 27-та си титла на България.

Това стана след вчерашната победа с 1:0 над ЦСКА 1948 на "Герена".

Всъщност, празненствата започнаха миналата седмица по време на Вечното дерби с ЦСКА. Началото даде голът на Мазир Сула за крайното 3:1.

Синята фиеста ще продължи до края на сезона, но със сигурност ще бъда най-силно изразена в следващите два мача.

Първият домакинство на Лудогорец, след което се очаква да бъде и награждаването. После идва ново Вечно дерби с ЦСКА.

Не е ясно дали детронираният Лудогорец ще направи шпалир на "Герена", докато Цветомир Найднов вече намекна, че ЦСКА 1948 ще го стори.

Големият въпрос е дали трябва и ЦСКА да направи шпалир на вечния си съперник?

Трябва ли ЦСКА да направи шпалир на Левски?

В никакъв случай ЦСКА не трябва да прави шпалир на Левски!
ЦСКА трябва задължително да направи шпалир на Левски!
Общо 3879 гласа

Снимка: БГНЕС