Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков сподели, че липсата на късмет е попречила на разградчани да се поздравят с победа в последния си двубой от груповата фаза на Лига Европа срещу Цюрих (1:1).
"За нивото на Лудогорец не е добре четвъртото поредно равенство. Искахме повече точки, но това е реалността. Трябва да гледаме реално. Днес надиграхме Цюрих. Надявам се следващата година да се върнем по-силни.
Изиграхме много силен мач. Не сме играли несериозно. Нямаха положение. Голът от фаул не го броя. Нямахме и късмет. Надявам се да се подсилим още и другата година да направим по-добра кампания.
Лудогорец има много силни футболисти, могат да дадат още много. Основното внимание бе към мачовете в Европа. Сега се концентрираме към вътрешното първенство", каза Дяков.








Достъпна Витоша: Лифтовете се използват за натиск от частни собственици
Ваканционни острови в опасност: Змийска инвазия застрашава Ибиса и Майорка (+ВИДЕО)
Рекордна корупция за 27 години в България - как се стигна дотук?
Каримански призова за реформа на имотните оценки вместо промяна на данъци
Комунистите в Русия искат конфискуване на 30 трилиона рубли за "купуване" на победа в Украйна
"Достъпна България": Има достатъчно рампи, ескалатори и асансьори в метрото
Кутев за санкциите срещу патриарх Кирил: Въпросъ за защитата на православието е важен
Модни тенденции за лятото
Toyota отива на съд за плагиатство
Бензиностанция предложи награда за залавяне на крадец на гориво
Защо Bugatti Tourbillon използва самолетни гуми
Новата стратегия на Porsche: По-малко продажби, повече печалби
Арман Царукян посъветва Илия Топурия да не приема бой с Пади Пимблет
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
179 научни доклада представиха бъдещето на психичноздравните услуги на конференцията ENMESH в София
Над 30 населени места в Родопите вече разполагат с модерна ЕКГ апаратура за кардиологична диагностика
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Коментари
Напиши коментар08:47 | 14 дек 2018 г.
Напиши коментар