Торино победи с 3:2 като домакин Сасуоло в среща от 36-ия кръг на Серия А. Футболистите на Валтер Мадзари запазват своите шансове за място в европейските клубни турнири.

След обратът в последните минути Тори има в актива си 60 точки и заемат 6-то място, а Сасуоло е 10-ти с 42 пункта.

Вижте пълното класиране в калчото

Торино започна силно и в 17-ата минута спечели дузпа, която бе пропусната от звездата на тима Андреа Белоти.

Бившият футболист на Черно море и Левски Мехди Бурабия изведе Сасуоло напред в 27-та минута. Само две по-късно обаче той си изкара втори жълт и респективно червен картон.

След подновяването на играта в 56-та минута Андреа Белоти изравни. Изненадващо в 71-ата минута Пол Лирола даде нов аванс на Сасуоло.

Десет по-късно резервата Симоне Дзадза отново възстанови равенството, а секунди след това Белоти прати в неистова радост феновете на Торино.