БФС определи съдията на дербито ЦСКА - Лудогорец. Това ще е Георги Кабаков от Пловдив. Този мач ще реши битката за титлата в България. В момента разградчани водят само с три точки на "армейците", които са домакини на стадион "Българска армия". Срещата е в събота от 20.15 часа.

Както е известно, Кабаков, който е съдия номер едно на България за 2015 година, беше наказан през декември 2017 година, именно след мач на "Армията" между "червените" и "зелените". Тогава домакините отстраниха с 2:1 шампионите на 1/8-финалите за Купата на България.

Николай Бодуров откри резултата в 9-ата минута, а Козмин Моци изравни в 34-ата минута от дузпа. Редовното време завърши 1:1, а в началото на първото продължение Кирил Десподов вкара втори и победен гол за "червените". Ивайло Стоянов-Сватбата пък ще свири Левски – Черно море.